YOUWİN ASTROPAY BONUSU

YOUWİN ASTROPAY BONUSU

Tarafindan eklendi 06/05/2015 tarafindan | 1 yorum var

%15 ASTROPAY BONUSU

_______________

Gecerli

Siteye Git

AstroPay Kartınız ile nasıl ödeme yapabilirsiniz?

AstroPay ile ödeme yapabilmeniz için gerekli bütün bilgiler AstroPay kartınızın ön yüzünde mevcuttur. Para yatırılan tutarı yazdığınız kısıma AstroPay Kart’ınızın USD değer cinsinden tutarı yazın. Sonra sırasıyla  16 haneli kart numarasını, 4 haneli CVV kodunu ve son olarak da  son kullanma tarihini giriniz. Bütün bilgiler doğru mu? Para yatır tuşuna basın ve yazmış olduğunuz bilgiler doğruysa; yatırdığınız para anında youwin hesabınıza geçsin. Para birimi değişiklik işlemlerinde youwin olarak herhangi bir işlem ücreti veya komisyon almadığımızı önemle belirtmek isteriz. Şayet bir çok kartınız var ise, aynı işlemi tekrarlayabilirsiniz. Herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa sayfanın sol alt tarafında bulunan yeşil chat tuşuna basarak cana yakın Destek Hattımız ile iletişim kurup yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Bir yorum var

  1. exclusive01 demis....:

    site güzel ama parayı 3 4 günde yolluyorlar hafta sonu çekim yok .ama sonunda yolluyorlar

  2. adam demis....:

    site inanılmaz derece süper bir site astropay ile yükleme yapanlarda için mükemmel ve ideal bir site tek sıkıntısı 200 tl minimum para çekme secenegi 😀

  3. Gkhn80 demis....:

    Arkadaşlar site çok sağlam .Her aradığınızı bulabilrsiniz. Sıkıntı hiç yasamassınız 2 senedir oynayan biri olarak söylüyorum.

Bir Cevap Yazın