Vevogaming Poker Bonusu

Vevogaming Poker Bonusu

Tarafindan eklendi 13/11/2015 tarafindan | 7 Yorumlar

%30 Haftalik poker

_______________

Gecerli

Siteye Git
%30 Haftalık Skillpoker Rakeback

1- Bu bonustan yararlanabilmek için yatırmanız gereken minimum miktar 50 TL ‘dir.

 

2- Bu promosyon 1 hafta içindeki Skillpoker oyunlarınız üzerinden hesaplanacaktır.

3- TLnakit, Ukash veya Astropay ile yatırım yapan üyelere Rakeback tutarı komisyonlar düşüldükten sonra eklenecektir. Banka havalesi veya Cepbank ile yatırım yapan üyelere ise kesintisiz %30 oranında haftalık Rakeback eklenecektir.

4- Bonus için [email protected] adresinize kullanıcı adınız ile birlikte mail atmanız gerekmektedir.

5- Her pazartesi gün içinde Rakeback almaya hak kazanan üyelerimize bonus ödemeleri yapılacaktır. Bonusa hak kazanan kullanıcılarımızın Pazartesi gün içinde başvuruda bulunması gerekmektedir. Aksi takdirde bonus haklarını kaybedeceklerdir.

6- Alınan bonusların herhangi bir çevirim şartı yoktur ve üyeler istedikleri alanda kullanabilirler.

7- Vevogaming herhangi bir bonustaki kural ve şartları değistirme yada bonusu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülügü oyuncunun kendisine aittir.

8- Herhangi bir anlaşmazlık durumda Vevogaming tarafından alınan kararlar geçerli olacaktır. Vevogaming bu promosyonu istediği zaman durdurma,kötüye kullanım vb. gibi durumlarda geri alma hakkına sahiptir.

 

 

 

7 Yorumlar

 1. brkyrpzl demis....:

  Hiç güvenilir gelmedi gözüme. Detaylı inceleme de yapıp bu hususta yakında sizi bilgilendireceğim ama kasa hiçbir zaman kaybetmez bunu da aklınızdan çıkarmadan oynayın ki canınız acımasın.

 2. ugur demis....:

  bence gayet başarılı bir site en düşük para yatırmada 50 tl banka havalesiyle cep banklada sanırım 20 tl . değerlendirin arkadaşlar basketbol alt üst oranlarıda gayet iyi yinede size kalmış değerlendirmek

 3. ¿WanHelsing¿ demis....:

  ımajbet vevogaming belugabetting marsbet genelde bunları övüyorlar çoğu kişi burdan oynuyormuş ama canlı bahis özellikleri az korner kart vs. şeyler yok galiba

 4. gokhan1444 demis....:

  Güvenli 15 dk da istediğin banka hesabına yatırıyor siz yeterki kazanın gerçekten güvenli ama bonus ta cimriler

Bir Cevap Yazın