Hiperbet %10 Ecopayz Bonusu

Hiperbet %10 Ecopayz Bonusu

Tarafindan eklendi 15/08/2016 tarafindan | 4 Yorumlar

%10 Ecopayz Bonusu

_______________

Gecerli

Siteye Git

Hiperbet, ecoPayz ile yatırım sağlayan oyuncularına %10 yatırım bonusu sunmaya devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana sağladığı promosyonlar ile dikkatleri üzerinde toplayan Hiperbet, aynı tutum ve anlayışını sürdürmektedir. ecoPayz dışında aynı promosyondan Astropay ve Havale yatırımlarıyla da faydalanılabilmektedir. Türkiye Cumhuriyetinde ikamet etmekte olan Türk vatandaşları bu promosyondan rahatlıkla faydalanabilmektedir. 20.000 TL değerine kadar olan yatırımlar ile bu promosyondan faydalanabilmek mümkündür. ePayCode ile günlük sağlanabilecek maksimum gelir ise 250 Türk Lirası ile sınırlandırılmıştır.
Hiperbet yatırım bonusu ile ekstra gelir elde etmek isteyen oyuncuların ana yatırım miktarını 1 kez ve 1.05 oranında çevirmesi gerekmektedir. Ana para miktarının çevrimini başarıyla sağlayan oyuncuların bonus miktarını çekilebilir kılması için 10 kez olmak kaydıyla en az 1.50 oran ile çevirmesi gerekmektedir. Çevirme işlemlerini zamanında ve tam olarak yerine getirmeyen oyuncuların bonus miktarını çekebilmesi mümkün değildir.
Hiperbet ecoPayz bonusu çevrimlerin de sistem kuponlar ve iki ihtimalli bahisler geçerlilik kazanmamaktadır. Hiperbet oyuncuları eğer 48 saat içerisinde para çekme talebinde bulunduysa bu promosyondan kesinlikle faydalanamamaktadır. Oyuncuların herhangi bir mağduriyet yaşamaması için kampanyada geçerliliği sürdüren Hiperbet Genel Kuralları ve Promosyon Kurallarını detaylıca irdelemeleri önerilmektedir. Bonus miktarları otomatik olarak hesaplarına aktarılmayan oyuncuların para yatırma işlemini takiben 24 saat içerisinde canlı destek aracılığıyla bonus talebinde bulunması gerekmektedir. Daha sonra ki süreçlerde gerçekleştirilen talep işlemleri dikkate alınmamaktadır.

4 Yorumlar

  1. denizler2323 demis....:

    bonusları bol olan bir site yıllardır piyasada güvenimi kazanan sitelerden biri teşekkürler hiperbet.

Bir cevap verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir