Forvetbet Astropay Bonusu

Forvetbet Astropay Bonusu

Tarafindan eklendi 17/07/2016 tarafindan | 1 yorum var

Astropay Bonusu %10

_______________

Gecerli

Siteye Git

Forvetbet firması uzun yıllardır pek çok oyuncunun tercih ettiği ve herhangi bir sorun yaşamadığı bir bahis sitesidir. Sağladığı imkanlarla pek çok oyuncunun gönlünde taht kuran firma ön ödemeli kartlara verdiği önemle adından sıkça söz ettirmektedir. Firma ön ödemeli kartların hemen hemen hepsine elle tutulur olarak tabir edilebilecek bonuslar uygulamaktadır. Astropay ile %10 yatırım bonusu da bunlardan bir tanesidir. Astropay birçok oyuncu tarafından anında hesaba para aktırılmasıyla ünlü bir ön ödemeli kart türüdür. Kartın tek handikapı ise Euro ve dolar cinsi dışında Türk Lirası cinsinden işlem yapılamamasıdır.

Buna rağmen Forvetbet Astropay bonusu oyuncular tarafından ciddi bir ilgi ve alaka görmektedir. Bunun nedeni de belirttiğimiz üzere hızlı ve güvenilir alışveriş imkanı sunmasından kaynaklanmaktadır. Ücretsiz ve maliyetsiz bir kart olan Astropay ile günde 250 Türk Lirasına varan seviyelerde ekstra promosyon geliri elde edilebilir.

Forvetbet yatırım bonusları arasında diğer ön ödemeli kartlarda ki bonuslar ise Astropay kadar iyi bir seviyede değildir. Bu bakımdan ön ödemeli karttan şaşmayan kişilere Forvetbet sitesinde Astropay tavsiye edilebilir. 9 Kasım 2015 tarihinden bu yana hizmette olan bu bonusu hak eden kullanıcılar bonus talep formu doldurarak bonusun bakiyelerine yansıtılmalarını sağlayabilirler. Bu talep 24 saat içerisinde yapılmadığı takdirde oyuncular bonusun sahibi olamazlar. Oyuncuların dikkat etmesi gereken bir diğer husus ise para talebinde bulunmadan önce para çekmemektir. Bu durumda oyuncular paralarını çekemezler.

Bir yorum var

  1. ceemboo demis....:

    site saglam guvenilir ama dahada fazla buyumez bu kafada hep yerinde sayar eskı kafalı bir site ama guvenilir 🙂 hiç yenılık yok musteri cekmek yok

Bir cevap verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir