Bets10 Cashixir Bonusu

Bets10 Cashixir Bonusu

Tarafindan eklendi 17/07/2016 tarafindan | Hic yorum yok

Cashixir Bonusu %20

_______________

Gecerli

Siteye Git

Bets10 firması Malta lisansı ile hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor. Yeni para yatırma yöntemleri arasında yer alan pek çok kişi tarafından bilinmeyen Cashixir ile yatırımlara %20 yatırım bonusu sağlayan bets10 firması oyuncularını bu yöntemi denemek adına teşvik ediyor. Pek çok kişi tarafından ilgiyle karşılanan güvenli ve hızlı bir ödeme yöntemi olan Cashixir ise adeta piyasayı kavurmaya devam ediyor. Kısa sürede pek çok kişinin ilgisini çeken yöntem bets10 partnerliğiyle de epey revaçta bir görüntü sergiliyor. HEMEN ŞİMDİ KAYIT OLUN!

Bets10 cashixir bonusu bets10 standartlarına göre olağandan daha fazla verdiği bonus ile oyuncuların ilgisini çekmeyi ciddi oranda başarmış gibi görünüyor. Genel kampanyalar kategorisinde konumlandırılmış olan bu promosyon tek sefer 10 bin Euro’ya kadar para yatırma imkanı tanıyor. Yüksek seviyelerde işlemler gerçekleştiren oyuncuların gönlünde ki tahtını ise çoktan kazanmış gibi duruyor.

Bets10 yatırım bonusları arasında oldukça ilgi çeken cashixir bonusu Ocak 2016’dan beri kesintisiz hizmetini sürdürüyor. Daha önce Mart ayında son bulacağı bildirilen bonus son olarak 31 Temmuz 2016 tarihine kadar uzatıldı. Yoğun ilgi görmeye devam eden bonusun daha da uzatılıp uzatılmayacağını ise önümüzde ki günler gösterecek. Para yatırma işlemini gerçekleştiren oyuncular bonus talebinde bulunduktan sonra en geç ertesi gün 23.59’a kadar bonusların bakiyelerine yansıtıldığını görebilirler. Gerekli kodları temin etmek isteyen oyuncular bets10 sitesinde ki cashixir bölümünü inceleyebilirler.

Bir Cevap Yazın