Betolay Astropay bonusu

Tarafindan eklendi 17/07/2016 tarafindan | Hic yorum yok

Betolay Astropay bonusu

_______________

Gecerli

Siteye Git

Betolay firması her yatırım yöntemine sağladığı cömert bonus anlayışıyla oyuncuların son dönemlerde çokça dikkatini çekmektedir. %15 yatırım bonusu ile oyuncuların ilgisini çeken firma her miktar için aynı oranı sunmuyor. 5-99 Türk Lirası arası yapılan yatırımlara %10 yatırım bonusu uygulanmaktadır. %10’luk bir bonusun sahibi olmak isteyen oyuncular 10OLAY kodunu kullanmak durumdandır. 100 Türk Lirası ile 299 Türk Lirası arası yatırım sağlayan oyuncular ise 12OLAY kodunu kullanarak %12’lik yatırım bir bonusunun sahibi olabilirler.

Betolay bonusları arasında bahsedilen %15 oranlı yatırım bonusuna sahip olmak isteyen oyuncuların ise yatırım esnasında 15OLAY kodunu kullanması yeterli olacaktır.  7 gün 24 saat istediğiniz saatte sahip olabileceğiniz bu bonusun en güzel yanı ise kodu kullandıktan sonra bonus miktarının doğrudan bakiyeye yansımasıdır. %15 ekstra bakiye sağlayan bu promosyon bütün para yatırma yöntemlerinin yanı sıra Astropay ile de geçerli olmaktadır.

Betolay Astropay bonusu pek çok oyuncu tarafından hızlı yatırım sağlaması nedeniyle tercih edilmektedir. Pek çok ödeme yönteminde olduğu gibi uzun süreler beklemek oyuncuları acil ihtiyaçlarda zor sokmaktadır. Zaten Astropay’in kurumsal ve hızlı hizmeti oyuncular tarafından pek çok yerde takdir edilen bir durumdur. Dikkat çekilmesi gereken bir diğer yön ise yukarı da bahsedildiği üzere bonus kodları kullanılmak zorundadır. Aksi takdirde bonusların hesaba yansıtılması söz konusu olmamaktadır. Bu duruma dikkat etmeyen oyuncular bonustan faydalanamaz.

Bir Cevap Yazın