Betvole Yeni Giriş Adresi Betvole90

Betvole Yeni Giriş Adresi Betvole90

Tarafindan eklendi 04/08/2016 tarafindan | 5 Yorumlar

Betvole Yeni Giriş Adresi Betvole90

Betvole sitesi, 7 gün 24 saat sürdürdüğü online hizmet anlayışını, yeni adresi ile de sürdürmeye devam etmektedir. Yeni açılan ve kısa zamanda popüler hale gelen betvole sitesi, Türkiye’de bahisler konusunda, yetkili olan sportoto teşkilatından izin alamadığı için, belirli dönemlerde, kapatılma cezası ile karşılaşmaktadır. Sitenin kapatılması, üyelerin hesaplarına erişememesi anlamına gelmekte olup, betvole sitesi, bu mağduriyeti gidermek maksadı ile adres değişikliğine gitmektedir. Yapılan son düzenlemeden sonra, betvole yeni giriş adresi betvole90 olarak belirlenmiştir.

Betvole yeni giriş adresi betvole90 üzerinden, üyeler, şahsi hesaplarına erişim sağlayabilmekte ve değişiklikten önceki sitede elde ettiği haklarına, tekrar kavuşmaktadır. Adres değişikliği devreye girdiği anda, üyelerin yeni bir hesap oluşturmasına gerek bulunmamaktadır. Eski kullanıcı adları ve eski şifreler geçerli olup, üye hesaplarına bu bilgiler ile tekrar erişilmektedir.

Kısaca, betvole yeni giriş adresi betvole90 olarak belirlenmiş olsa da, üyeler açısından herhangi bir kayıp yaşanması mümkün değildir. Adres değişikliğinin üyelerde duyurulması konusunda, elektronik posta ve sms sistemi kullanılmakta olup, zaman kaybının önüne geçilmektedir.

5 Yorumlar

  1. ceemboo demis....:

    bu site hakkında daha beklemek gereklı seklı semalı tamamda birazda bu siteye para yatıran ceken yazsın

  2. denizler2323 demis....:

    çok güzel bir platform ve sade bir önyüz kullanıyorlar şu ana kadar da iyi gidiyorlar çekimlerdede sıkıntı yok

Bir cevap verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir