Betigo Şikayet

Betigo Şikayet

Tarafindan eklendi 09/08/2016 tarafindan | 1 yorum var

Betigo Şikayet

Betigo sitesi, uzun bir süredir Türk piyasasında yer alan, adı hemen hemen bütün bahis severler tarafından bilinen, tercih edilen, güvenilir bir site olarak bilinmektedir. Online hizmet sunumları, 24 sat boyunca sürdürülmekte olup, farklı alanlarda sunulan hizmetler konusunda, bazı kullanıcılar tarafından, betigo şikayet başlıkları oluşturulmaktadır.

Bu şikayet konuları incelendiğinde, bazılarının haklı, bazılarının ise, haksız olduğu net bir şekilde görülmektedir. Özellik ile haksız olan betigo şikayet konuları incelendiğinde, bu tip paylaşımların neden yapıldığına dair, her hangi bir bilgi elde edilememektedir. Şikayet konuları genel olarak, ödeme işlemleri üzerine yoğunlaşmaktadır. Bazı kullanıcılar, betigo sitesine üye olduklarını, hesaplarına para aktardıklarını ve aktardıkları paralar sonucunda almaları gereken bonusları, alamadıklarını belirtmektedir. Bu sorun incelendiğinde, kullanıcıların, limitler altında para yatırımı yaptığı, yatırım işleminden sonra, canlı destek ile irtibata geçerek bonus talebinde bulunmadığı ve çevrim işlemini yapmadan, çekim işlemini yaptığı gözlenmektedir. Bahsedilen bütün hususlar, kural dışı işlemlerdir ve olmaması yani yapılmaması gereken işlemlerdir. Bu kuralların tamamı, site içeriğinde, detaylı bir şekilde açıklanmaktadır.

Ödemeler konusundaki şikayet ise, elde edilen kazançların, zamanında hesaplara aktarılmadığıdır. Bu konuda oluşturulan betigo şikayet konuları, 2 farklı başlıkta incelenmelidir. Birinci başlık, üyelerin haklı olduğu durumdur. Bazı durumlarda, yoğunluk ile karşılaşıldığı takdirde, 30 dakika olarak belirtilen ödeme sürecinin, 1 gün ile sonuçlandığı görülebilmektedir. Ama bu tip aksaklığın oranı, oldukça düşüktür. İkinci bölüm ise, limit dışında çekim talebinde bulunan üyeleri ilgilendirmektedir. Özellik ile küçük limitlerin çekim işlemlerinde, en az 100 Türk lirası limite sahip bir yöntemde, 50 ya da 60 Türk lirası civarında çekim talebinde bulunulduğu görülebilmektedir. Bu konuda, yönetim tarafından belirlenmiş olan ve ödemeler başlığında ya da hesaplar bölümünde açık ifadeler ile anlatılan kuralların, dışında bir hareket şeklidir. Dolayısı ile oluşturulan şikayet konusunun,neden gündeme getirildiği, net olarak anlaşılamamaktadır.

Son betigo şikayet konusu ise, iletişim bölümü üzerine oluşturulmuştur. Bazı üyeler, canlı destek ve elektronik postaya müracaat ettiğini, ancak geri dönüş olmadığını belirtmiştir. Her iki kanalda, denediğinde, müşteri hizmetlerinin geri dönüş yaptığı görülmektedir.

Bir yorum var

  1. 12lider21 demis....:

    Site yeni olduğundan bir kaş sıkıntısı olabilir ama şikayet edilecek kadar bir konusu yok kaliteli site

Bir Cevap Yazın